Menü
Sepetiniz

Esvet Ofis Makam Koltuğu

Makam koltuğunu yenilemek amacıyla harekete geçenler için en eşsiz tasarımlardan bir tanesi olarak Esvet Ofis Makam Koltuğu kendini gösterebilmektedir. Bu makam koltuğu her yönüyle takdir toplayan ve beklentileri karşılayan cinste bir tasarım olarak dikkat çekmektedir. Yönetici koltukları konusunda hassas davranan kişilere en cazip sonuçları sağlaması bakımından bu modelin elverişli yüzü her zaman kendisini gösterebilecektir. Kullanımı bakımından etkin bir yerde bulunan bu modellerin avantajlı yönleri ilk kullanıldığı andan itibaren hissedilebilecek tipte de varlık gösterecektir.

Makam koltuğu arayışı içerisinde yer alan tüm kullanıcıların şıklık detayı üzerinde fazlasıyla durduğu söylenebilmektedir. Döşemesiyle ilgi çeken bu ofis koltukları arasındaki tasarım sayesinde her zaman göze hoş gelen bir detay gözden kaçmayacaktır. Rengi ve ofis içerisindeki uyumuyla görsel bir şölen yaşatacak olan bu tasarım, her evrede etkili olduğunu kanıtlayabilecektir. Konforu arayan ve huzurundan ödün vermeyerek hareket eden her kullanıcının istediklerini sağlayabilecek boyutta varlık göstermektedir. Bundan dolayı da genel olarak memnuniyet sağlayabilecek türde varlık göstermektedir.

Esvet Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

Ofis makam koltuğu metal gövdeli poliüretan süngerden oluşmaktadır. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan ofis koltuğu tasarımı ile hem ergonomik oturma özelliğine sahip hemde modern bir görünüme sahiptir. Ofis makam odalarına yönetici koltukları kategorisine uygun tasarlanmıştır. Yönetici koltuğu gövde ve kolları tek parça olup döşemesi de birlikte yapılır. Sayfamızdaki tüm ofis koltukları için olduğu gibi ofis makam koltuğu içinde yüzey döşemesi tamamen birinci sınıf suni deri veya kumaş çeşitleriyle döşenmektedir. Talep edilmesi halinde makam koltuğu hakiki deri ile döşeme yapılır. Deri ve işçilik farkı koltuğa yansıtılır.

Bereket ofis imalatçı olması sebebiyle tüm ofis koltuk modelleri hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretime alınır. Alıcının talebi doğrultusunda ofis koltuk özellikleri, renkleri ve sayısı belirlenir. Tamamen kişiye özel üretim olan ofis koltuğunda iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE standartlarında olup ofis koltuklarımız imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ofis Yönetici Koltukları Üretimi ve Teslimi

Ofis yönetici koltukları üretimi siparişler beraber olduğu için imalat süresi ortalama 7 iş günüdür. Ancak imalat süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Ofis koltukları teslimatı imalat adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeterli sayıda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılırken İstanbul dışı siparişlerde temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderimler yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Projeli çalışmalarda ve toplu siparişlerde ofis koltukları fiyatları için özel teklif sunulmaktadır. Toplu siparişlerde özel tasarım modellerin imalatı yapılabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi