Menü
Sepetiniz

Done Ofis Misafir Koltuğu

Done Ofis Misafir Koltuğu
Done Ofis Misafir Koltuğu
Done Ofis Misafir Koltuğu
Done Ofis Misafir Koltuğu

Done ofis misafir koltuğu, modern çağın ofis tasarımı olup ofis bekleme alanları için özel tasarlanmıştır. Ofis misafir koltuğu metal gövdeli poliüretan süngeri ile hem kaliteyi hem konforu bir arada bulacaksınız. Ofis bekleme salonlarınıza modern görünümlü ihtişamlı ve ergonomik bir koltuk arıyorsanız Done ofis misafir koltuğu sizin talebinizi karşılayabilir. Makam odalarında makam masanızın önünde ve lobi bekleme salonlarında her tasarıma ve konsepte uyum sağlayacak türden bir ofis koltuk modelidir. Done misafir koltuğu sağlam gövdesiyle de uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Ofis Misafir Bekleme Koltuğu Özellikleri

Done ofis misafir bekleme koltuğu gövdesi metal profilden hazırlanmış olup profilin yüzeyi poliüretan sünger ile kaplanır. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan koltuk aynı zamanda insan vücuduna uygun yapıda hazırlandığı için rahat bir oturum sağlamaktadır. Ayrıca döşeme sırasında ilave destekler ile bel desteği ve oturum rahatlığı üst seviyeye çıkarılmıştır. Ofis misafir koltuğu tasarımında kullanılan parlak krom kaplı metal kol ve ayak ile koltuk farklı bir görünüme bürünmüştür.

Ofis misafir koltuk döşemesinde temizliği oldukça kolay olan ve sağlam bir forma sahip olan birinci sınıf suni deri tercih edilmiştir. İstenilen renklerde deri veya kumaş ile döşemesi yapılır. Döşeme işçiliği büyük titizlikle yapılıp en ufak hatanın olmaması için tüm kontroller yapılmaktadır. Ofis bekleme koltuk modelinin makam koltuğu ve ofis çalışma koltuğu modellerine linklere tıklayarak bakabilirsiniz.

Ofis Misafir Koltukları İmalatı

Ofis misafir koltukları imalatı firmamız tarafından yapılıp tüm koltuklar müşterilerin talebine göre hazırlanmaktadır. Hazırda ofis koltuğu bulunmayıp tüm ürünlerimiz siparişle beraber imalatı başlar. Kişiye özel üretim olduğundan özel imalat olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Üretim için ortalama 5 iş gününe ihtiyaç vardır. İmalat süresi sipariş sayısına, koltuğun yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzemeler TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. İmalatçı olmamızdan ofis koltuklarınız için gereken tüm ofis koltuk yedek parçaları satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuk sayısına ve tamir işçiliğine göre ofis koltuk tamiratı yapılır.

Ofis Koltukları Teslimatları

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden yapılır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda üretimden çıkan ofis koltuğu gönderim için hazırlanarak nakliye firması aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi