Menü
Sepetiniz

Done Ofis Makam Koltuğu

Ofis koltukları konusunda seçim yapacak olsalar dahi aradıklarını bulamayan kişiler için done ofis makam koltuğu en elverişli seçenekleri sunabilecektir. Yönetici koltukları arasında istedikleri rahatı bulmak adına bu makam koltuğu, istenilen şartları sağlayabilecektir. Özellikleri bakımından etkisini hissettirebilme açısından kusursuz olarak görülecektir. Deri ofis koltukları arasında önemli bir yer tutan done ofis makam koltuğu, işlevini layıkıyla yerine getirebilecek düzeyde üretilmiştir. Her makam odasına ışık tutacak ve farklı bir ahenge bürüyecek olan bu tasarımların ne kadar kaliteli bir model olduğu da anlaşılabilecektir.

Tavırlarını şıklık ve konfordan yana koyan her kullanıcı done ofis makam koltuğu modelini tercih edebilecektir. Yönetici koltukları konusunda dikkatli ve titiz bir seçim evresi içerisinde bulunan bu makam koltukları, her zaman ilk tercihler arasında yerini alacaktır. Kullanıcı odaklı bir imalat evresi sonrasında beklentileri devamlı olarak karşılaması muhtemel olan bu koltuklar, kişilerin rahat çalışmalarını destekleyebilecektir. Herhangi bir fiziksel rahatsızlığa da davetiye çıkarmayarak, en kusursuz sonuçların sağlanmasına dayalı bir işleve de sahip olacaktır.

Done Ofis Makam Koltuğu Özellikleri

Deri ofis makam koltuğu gövdesi metalden oluşmaktadır. Çeşitli ölçülerde farklı şekillerle hazırlanan ve sonra birleştirilen metal gövde üzerine sıvı sünger olan poliüretan süngerle kaplanır. Poliüretan süngerli ürünlerin darbelere ve çürümeye karşı mukavemeti diğer koltuklara göre oldukça fazladır. Ofis makam koltuğu ölçüsü ve kıvrımları ile standart bir vücut yapısına uygun şekilde ergonomik ve modern bir tasarımla hazırlanır. Ofis koltuğu kolları metal parlak metal lamadan oluşup çift kollu tilt mekanizma takılmaktadır.

Ofis koltuk modelleri imalatında kullanılan döşeme malzemesi alıcının talebi doğrultusunda seçilmektedir. Birinci sınıf suni deri veya kumaş ile döşenir. Bereket ofis olarak imalatçı olmamızdan dolayı ofis koltuk modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Alıcının talep edeceği özellikte ve adette üretilen ofis koltukları kişiye özel üretim olacağından iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Ofis Makam Koltukları Üretimi ve Teslimatı

Ofis makam koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretildiği için imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. İmalat süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Ofis koltuğu teslimatı İstanbul adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan makam koltuğu temizlik ve paketlemenin ardından nakliye firmaları aracılığıyla gönderimler yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir. Ofis makam koltuğunun çalışma koltuğu ve bekleme koltuğu modellerini linki takip ederek ulaşabilirsiniz.

Projeli çalışmalarda ve toplu alımlarda ofis koltukları fiyatları için özel teklif sunulurken, özel tasarım ofis koltuğu imalatı da yapılabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi