Menü
Sepetiniz

Cover Tekli Ofis Kanepeleri

Cover tekli ofis kanepeleri modern görünümlü tasarımı, parlak metal ayakları ve estetik şık deri döşemesiyle ofis, hastane, otel ve kuaför gibi bekleme alanlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tekli ofis kanepesi iskelet yapısı standart ölçülerde bir kişinin rahat oturum sağlayacağı şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. İskelette hazırlanan eğimli ölçülere ilaveten kanepenin sünger leme aşamasında oturumda rahatlık için kalın gri sünger, sırtta ise bel ve omuz desteği için takviye süngerler kullanılmıştır. Son olarak yüzey deri döşemesinde deri yumuşak süngere dikilerek ergonomi için son işlem yapılmış olur. Amaç sadece görsel açıdan bir ürün elde etmek değildir, kullanıcıyı kısa bir zamanda olsa dinlendirmektir. Tekli ofis kanepenin ikili modeli için Cover ikili ofis kanepesi linkine tıklayınız. 1 adet ikili 2 adet tekli ofis kanepesi alarak ofis kanepe takımı oluşturabilirsiniz.

Ofis Tekli Kanepe Özellikleri

Ofis tekli kanepe iskeleti tamamen birinci sınıf gürgen ağacından yapılmıştır. Ofis kanepe gövdesi kalın lataların bir birine sabitlenmesi ve bunların arasına sağlam üçgen şeklinde parçaların uzun iskelet çivilerinin (zımba) çakılmasıyla sağlamlaştırılır. Hazır hale gelen gövdeye evvela oturma kısmı sonra sırt kısmına esneklik için geniş lastikler sık aralıkla çakılır. Daha sonra lastiklerin üzeri bez, kumaş gibi malzemeler ile kaplanarak lastik ile süngerin teması kesilir ki; burada amaç lastiklerin süngeri deforme etmesini engellemektir. Ofis tekli kanepe için kullanılan süngerler konuma göre 3, 5 yada 8 santim kalınlığında olup yoğunluğu 28 dansite gri süngerdir. Tekli ofis kanepe ayağı yuvarlak metal profilden oluşup yüzeyi parlak nikel ile kaplıdır.

Tekli Ofis Kanepeleri Ölçüleri

Tekli ofis kanepesi genişliği 100 santim, tekli ofis koltuğu derinliği 80 santim ve oturma yüksekliği ise 43 santimdir. Ofis kanepe ölçüleri yaklaşık ölçüler olup sünger ve deri esneme ve sünme payları dikkate alınmalıdır. Yüksek adette sipariş verilmesi durumunda talep edilen ölçülerde ve özelliklerde ofis kanepeleri imalatı yapılır. Firmamız imalatçı olması sebebiyle sayfamızda bulunan tüm ofis koltuk modelleri stoklu bulunmayıp siparişle beraber ofis koltuk imalatı yapılır. Dolayısıyla tüm ürünler kişiye özel üretim olacağından özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Tekli ofis kanepesi istenilen renklerde suni deri veya kumaş ile döşemesi yapılır.

Ofis Kanepeleri Üretimi ve Teslimi

Ofis kanepeleri üretimi siparişler beraber gerçekleşir, ortalama üretim süresi ofis kanepeleri için 7 iş günüdür. Bu imalat süresi sipariş miktarına, ham madde stok durumuna ve imalat yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir. Ofis koltukları teslimi imalat adresimizden yapılmaktadır. Sipariş sayısı veya toplam tutar dikkate alınarak dan İstanbul içinde verilen siparişlerin teslimatı firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimatlarda ofis kanepesi temizlik ve paketleme işleminden sonra alıcıya teslim edilmek üzere nakliye firmasına verilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Toplu alımlarda ve projeli çalışmalarda tüm ofis koltukları için özel fiyat teklifi hazırlanırken, özel tasarım ofis koltuk modelleri imalatı da gerçekleştirilir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup, ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl süreyle garanti altında güvencededir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi