Menü
Sepetiniz

Cover İkili Ofis Kanepesi

Cover ikili ofis kanepesi metal ayakları ve modern tasarımıyla ofis ve lobi bekleme alanlarına özel olarak tasarlanmıştır. Ofis, hastane, otel, kuaför bekleme alanları gibi bekleme salonlarına uyum sağlamakta sorun yaşamazsınız. Ziyaretçilerinizi konforlu bir şekilde ağırlayın. İkili ofis kanepesi ölçüleri ve sırt kısmına verilen eğimiyle rahat oturma özelliği sağlanmıştır. Bu yapılanlara ilaveten döşemede kullanılan takviye süngerler ile sırt kısmına destek sağlayarak her vücut yapısına göre uyum sağlar.

Ofis Kanepe İskeleti Nasıl Olmalı?

Ofis kanepe iskeleti tamamen birinci sınıf gürgen ağacından yapılmaktadır. Kanepenin imalatında iç döşeme kısmı lastik şeritle ile döşenerek oturma kısmına esneklik sağlanır. Bu lastikler sık aralıkla dizilip üzerine bez, kumaş tarzı geniş malzeme ile üstü kapatılır. Burada amaç lastikle süngerin temasını keserek lastiğin süngeri kesmesini engellemektir. İkili ofis kanepelerinde kullanılan süngerler kullanılan kısma göre değişik kalınlıkla olmakla beraber 28 dansite yoğunluğundadır. Ofis koltukları yüzey döşemesi alıcının talebine göre suni deri veya kumaş ile döşenir. Kullanılan suni deriler birinci sınıf olup temizliği ve kullanımı oldukça kolaydır. Hakiki deri ile döşeme yapılır, ancak çıkacak fiyat farkı ürüne yansıtılır. Ofis ikili kanepe ayağı krom kaplı metalden olup kanepeye hem estetik açıdan modernlik katıp hemde sağlamlık katar.

Ofis Kanepe Ölçüsü Nedir?

Ofis ikili kanepe genişliği 160 santim, ofis kanepesi derinliği 80 santim ve oturma yüksekliği ise 43 santimdir. İkili ofis kanepeleri ölçüleri sünger ve döşeme malzeme esneme özelliğine göre bir kaç santim farklılık olabilir. Sipariş sayısına göre farklı ve özel ölçülerde ofis kanepesi üretilebilir. Ofis kanepesinde kullanılan tüm ürünler TSE belgeli olup firmamız tarafından imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Cover ikili ofis kanepesinin tek kişilik olan Cover tekli ofis kanepeleri modelini incelemek için linki takip ediniz. Tekli ve ikili kanepe alarak ofis kanepe takımı tamamlayabilirsiniz.

İkili Ofis Kanepeleri İmalat ve Teslimi Yapılır mı?

İkili ofis kanepeleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Üretim süresi ortalama 7 iş günüdür. Sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre imalat süresi değişmektedir. Ofis kanepeleri üretimi siparişle hazırlandığı için tüm ürünler kişiye özel olup iadesi ve değişimi mümkün değildir. Ofis kanepeleri teslimi imalat adresimizden yapılmaktadır. Yeteri sayıda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan ofis kanepesi gerekli paketleme ve temizlik işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir. Toplu alımlarda ve projeli çalışmalarda ofis kanepeleri için özel fiyat teklifi hazırlanmakla beraber özel tasarım ofis kanepe imalatı yapılmaktadır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi