Menü
Sepetiniz

Boss Makam Bekleme Koltuğu

Boss Makam Bekleme Koltuğu, makam odalarının olmazsa olmazlarından olan ofis koltuk modelleri konusunda da gerekli şartları karşılayabilecek tasarımlara yer verebilmekteyiz. Bu aşamada da her bir kullanıcımızın uzun vadede sonuçlar alabilecekleri bekleme koltuklarını etkili bir biçimde tasarlamaktayız. Deri kaplama ve krem renginde olan bu modellerle görünüş açısından herkesin memnun kalacağı şartları ortaya koymaktayız. Bu aşamada da kullanıcılarımızın tam da aradıkları kriterlere sahip olan ürünlerimizi gündeme getirmekteyiz. Her zaman öne çıkan ve adından söz ettiren makam misafir koltuğu tasarımlarıyla beklenenleri verebilmekteyiz.

Boss Makam Bekleme Koltuğu aynı zamanda da birinci sınıf kaliteden meydana getirilmiş bir ürün olmasıyla adından söz ettirmektedir. Tamamen kaliteli deri ve ahşap seçeneklerinin buluşmasıyla kendini gösteren bu modelin kaliteli bir deneyim yaşamak isteyenlere destek verebileceği görülebilmektedir. Bu sayede de her bir kullanıcının rahatlıklarını uzun süre korumaları ve keyifli bir deneyim yaşamaları adına da ideal bir seçenek olarak görülebilmektedir. Misafir bekleme koltuğu sayesinde her zaman en benzersiz seçeneklere ulaşmak da söz konusu olabilmektedir.

Makam Ofis Bekleme Koltuğu Özellikleri

Makam ofis bekleme koltuğu gövdesi monoblok ahşaptan oluşmaktadır. Gövde pres makinasında hazırlanırken insan vücuduna en uyumlu olacak şekilde hazırlanır. Daha sonra gövde sünger ile kaplanır, süngerleme işleminde ergonomik ve rahat oturum için gereken tüm destekler yapılır. Misafir bekleme koltuğu yüzey döşemesinde birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup hem temizliği ve bakımı oldukça kolay olup hem de istenilen renklerde imalatı yapılır. Misafir koltuk kolları makam odasına yaraşacak şekilde tercih edilmiş olup kolların ortası kendi derisiyle döşenir.

Ofis Misafir Koltukları İmalatı

Ofis misafir koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretimi yapılır. Misafir koltuğu tamamen müşterinin talebine uygun şekilde hazırlanır. Kişiye özel hazırlanan ofis koltukları için iade ve değişim mümkün değildir. Misafir bekleme koltukları imalatı için 1 hafta zaman gerekmektedir. Bu süre sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre değişir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofis çalışma ve bekleme alanlarındaki koltuk gruplarınız için ofis koltuk yedek parçaları satışı yapılır ayrıca yırtık koltuklar için ofis koltuk kılıf değişimi yapılır.

Ofis Misafir Bekleme Koltuğu Teslimatı

Ofis misafir bekleme koltukları üretimin ardından müşteriye imalat adresinden teslimi yapılır. İstanbul'dan verilen siparişlerde sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışından verilen siparişlerde koltuk hazırlanarak müşteriye gönderilir, nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi