Menü
Sepetiniz

Bambu Ofis Misafir Koltukları

Bambu Ofis Misafir Koltukları, ofise gelecek olan misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması konusunda bu model ön planda yer alabilecektir. Bambu Ofis Misafir Koltukları tamamen deri kaplama olup, hoş bir görüntü sergilemesi bakımından da ideal bir yapıda yer almaktadır. Bu aşamada da kullanıcıların son derecede ilgisini çekebilecek yapıda imal edilmektedir. Kaliteden ödün vermeyerek birinci sınıf malzemelerden imal edilen misafir bekleme koltuğu sayesinde tam da istenilen şartlara sahip olabilmek söz konusudur. Öte yandan bu ürünün uzun vadede kullanışlı olması da gündeme gelen diğer bir detay olarak söylenebilmektedir.

Ofis misafir koltuklarının görünüşü de oldukça önemlidir. Siyahın asaletini başarılı bir biçimde yansıtan bu ofis koltuk modeli de üstüne düşen işlevi yerine getirebilecek türde yer almaktadır. Dekorasyona katkı sağlayan ve ilk bakışta dikkat çeken bu ürün, herkesin beklentilerini karşılayabilecek çapta yer almaktadır. Aynı zamanda da kullanıcıların tam anlamıyla istedikleri standartları yerine getirebilmesi evresinde de ne kadar cazip bir konumda olduğu görülebilmektedir. Konforlu olmasının yanı sıra ucuz fiyat seçenekleriyle de bekleneni karşılamaktadır.

Ofis Makam Bekleme Koltuk Özellikleri

Ofis bekleme koltuğu gövdesi monoblok ahşaptan yapılmıştır. Gövde insan vücuduna uygun şekilde eğim ve formda hazırlanmış olup rahat oturum düşünülerek hazırlanır. Ergonomik rahatlığı arttırmak için döşemede kullanılan gri süngerler ile bel ve oturum için takviye destekler oluşturulur. Ofis bekleme koltuğu hem sağlamlığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz gibi hem de rahat oturumuyla ergonomik rahatlık elde edeceksiniz. Misafir bekleme koltuğu kol ve ayakları için masif ahşap tercih edilmiş olup istenilen renk ile boyaması yapılır.

Misafir Bekleme Koltuğu İmalatı

Misafir bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfada bulunan tüm ofis koltuk modelleri hazırda bulunmayıp siparişle beraber gerçekleştirilmektedir. Tamamen müşteri talebine uygun şekilde hazırlanan bekleme koltuğu kişiye özel imalat olduğundan üretim başladıktan sonra iade ve değişim mümkün değildir. Bekleme koltuğu döşemesinde temizliği ve bakımı oldukça kolay olan birinci sınıf suni deri tercih edilmiştir. İstenilen renklerde deri veya kumaş ile imalatı gerçekleştirilir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup koltuklarımız imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Koltuk imalatı için üretim süresi 1 hafta olup bu zaman sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre değişmektedir.

Ofis çalışma ve bekleme alanlarında bulunan koltuklarınız için ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılır. Ayrıca yırtık ve kırık koltuklarınız için ofis koltuk tamiri ve ofis koltuk kılıf değişimi yapılır.

Bekleme Koltuğu Teslimatı

Ofis bekleme koltuğu imalatı yapıldıktan sonra üretim adresimizden teslimi yapılır. İstanbul içinden verilecek siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı siparişlerde ofis koltukları imalatı yapılarak paketlemenin ardından nakliye firmasıyla alıcıya gönderilir. Taşıma ücreti alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi