Menü
Sepetiniz

Ayder Ofis Kanepe Takımı

Ayder Ofis Kanepe Takımı

Ayder Ofis Kanepe Takımı, ofislerin mobilya gereksinimini karşılayacak olan Ofis Kanepe Takımı, iki adet tekli ve bir adet ikili olmak üzere meydana getirilen bir tasarım olarak görülmektedir. Dizaynında sade ve klasik esintileri görebilmek mümkün olsa da son derecede göz alıcı olduğu da ifade edilebilmektedir. Deri döşemesiyle çalışma alanlarına destek veren bu koltuk tasarımları, aynı zamanda da kullanıcıların memnun kalmasını da sağlayabilecektir. Her zaman kullanıcıların aradıkları kriterleri içerebilecek olup, son derecede ideal bir pozisyonda yer almasıyla da öne çıkabilecektir.

Ayder Ofis Kanepe Takımı, içerdiği malzemelerle de ilgi çekmektedir. Gri renkli döşemeleri birinci sınıf kaliteyle meydana getirilerek, mobilyaların görselliğine önemli bir katkı sağlamaktadır. Kaliteli işçilikle döşemelerin buluştuğu sonrasında ortaya çıkan ofis kanepe takımı, herkesin istediği standartları karşılayabilecek seviyede işlevini yerine getirebilmektedir. Uzun vadede kullanılabilecek ve rahatlıkla temizlenebilecek olan bu tasarım sayesinde, ofislerin bambaşka bir görünüme erişmesi mümkün kılınacaktır. Her zaman bu şartları içerisinde barındırarak, kullanıcılarını memnun etme konusunda da ideal bir seçenek olacaktır.

Ayder Ofis Kanepe Takımı Özellikleri

Ayder ofis kanepe takımında 1 adet ikili ofis kanepesi 2 adet tekli ofis kanepesi mevcuttur. Kanepe takımı gövdesi fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır. Kanepe gövdesi rahat oturum sağlamak için ergonomik yapıda tasarlanmış olup iskelet kaplamada kullanılan gri sünger ile rahat oturum üst seviyeye çıkarılmaktadır. Ofis kanepe döşemesinde birinci sınıf suni deri kullanılmıştır. Ayakları için elektrostatik toz boyalı metaller tercih edilmiştir. Oldukça sağlam yapıda olmasıyla beraber aynı zamanda rahat oturumla bekleme alanında misafirlerinizi uzun yıllar ağırlayacaksınız.

Deri Ofis Kanepe Takımı İmalatı

Deri ofis kanepeleri imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimiz hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretimi gerçekleştirilir. Ofis kanepesi rengi, adedi ve özellikleri tamamen kişiye veya mekana uygun şekilde özel olarak üretildiği için özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis kanepe takımı imalat süresi ortalama 1 haftadır, ancak sipariş sayısına ve imalatın yoğunluğuna göre imalat süresi değişmektedir.

Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve aksesuarlar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis çalışma ve bekleme alanlarında kullanılan koltuklarınız için ihtiyacınız olan tüm ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı ve montaj hizmeti verilmektedir. Ayrıca yırtık ve kirli koltuk gruplarınız için ofis koltuk tamiri ve yüz değişimi yapılır.

Deri Ofis Kanepesi Ölçüleri

Deri ofis kanepesinin ölçüleri; tekli koltuk genişliği 80 santim, ikili ofis kanepe genişliği 140 santim olup koltukların derinliği 80 santimdir. Oturma yüksekliği 43 santim olup bu değerler yaklaşık değerler olup sünger ve derinin esnemesinden dolayı birkaç santim farklılık olabilir. Ayrıca toplu alımlarda koltukların ölçülerinde değişiklik yapılarak istenilen ölçülerde imalat yapılır.

Modern Ofis Kanepe Teslimatı

Üretimini yaptığımız modern ofis kanepelerinin teslimatı imalat adresimizden yapılmaktadır. Ancak sipariş sayısına ve teslimat adresine göre İstanbul içi siparişlerde ofis koltukları teslimatları firmamız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis kanepesi paketlenerek nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir. Projeli çalışmalarda ve toplu siparişlerde özel tasarım ofis kanepesi imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi