Menü
Sepetiniz

Arma İkili Ofis Kanepeleri

Arma İkili Ofis Kanepeleri

Arma ikili ofis kanepeleri, ofislerinde misafirlerini ağırlamak ya da gerektiğinde rahat bir kullanım elde etmek isteyenler için bu modeller etkisini gösterebilmektedir. Ofis koltuğu konusunda ince eleyip sık dokuyan kişiler için bu model her zaman yeterli olarak ifade edilebilecektir. Herkesin tercih edebileceği ve ofislerine dekoratif yönlerini aks ettirme kapsamında harekete geçeceği ofis koltukları arasında varlık gösteren bu model yaygın bir biçimde talep görebilecektir. Aynı zamanda da mükemmel bir konforu ortaya koyma evresinde de ideal bir netice sağlayabilecektir.

İkili ofis kanepeleri dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin en rahat ofis koltuğu olarak adlandırılan bu tasarımdan faydalanabilmeleri mümkün olmaktadır. Rahatlığına ve keyfine düşkün olan herkesin bu sayede en etkili olan ofis kanepe modeline yöneldikleri söylenebilecektir. Her zaman kullanıcıların aradıklarına sahip olan bu ikili kanepe modeli, aynı zamanda da cazip bir görüntü de çize bilmektedir. Elverişli bir dekoratif unsur olarak görülerek, herkesin aradığı kriterleri içeren bir model olarak ifade edilebilmektedir. Kullanışlı olmasıyla herkesin gözdesi olabilecek bir sıfatı içerisinde barındırabilmektedir.

İkili Ofis Kanepeleri Özellikleri ve Ölçüleri

İkili ofis kanepeleri iskeleti fırınlı gürgen ağacından yapılıp ağaçlar kalın latalardan oluşmaktadır. Ofis kanepe imalatında kullanılan süngerler ise 28 dansite yoğunluğunda gri sünger. Ofis kanepesi döşemesinde kullanılan yüzey döşeme derisi birinci sınıf suni deridir. Sırt döşemesinde deri zeminine sünger lamine yapıldıktan sonra kapitone dikiş yapılmaktadır. İkili ofis kanepe ayağı profil metalin şekillendirilip yüzeyinin parlak krom ile kaplanmasıyla hazırlanır. Ofis kanepeleri imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgelidir. Üretimini yaptığımız ofis koltukları imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

İkili Ofis Kanepe Ölçüleri

İkili ofis kanepe genişliği 160 santim, ikili ofis kanepesinin derinliği 80 santim ve oturma yüksekliği ise 43 santimdir. Bu değerler ikili ofis kanepesinin yaklaşık değerleridir. Sünger ve döşeme malzemesinin esneme özelliklerine göre ölçülerde bir kaç santim değişebilmektedir.

Ofis Kanepeleri Üretimi ve Teslimatı

Ofis kanepeleri üretimi siparişle beraber yapılmakta olup üretim için bir süre gerekmektedir. İkili ofis kanepesi için  üretim süresi ortalama 1 hafta olmaktadır. Üretim süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna ve ham madde stok durumuna göre değişmektedir.

Bereket ofis olarak imalatçı firma olmamızdan dolayı sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları gibi ofis kanepeleri de stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ofis kanepeleri ölçüleri, renkleri ve detayları alıcının talebi doğrultusunda belirlenip kişiye özel üretim gerçekleştirilir. Özel üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Kanepeleri Teslimi

Ofis kanepeleri teslimi imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya yeteri tutarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan ofis kanepesi paketlenerek nakliye firması aracılığıyla alıcıya gönderilir. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Toplu alımlarda veya projeli çalışmalarda özel tasarım ofis koltuğu üretimi yapılmaktadır. Arma ikili ofis kanepesine uygun model makam koltuğu (https://www.ucuzofiskoltuklari.com/makam-koltugu) ve fileli koltuk modelleri için linkleri ziyaret ediniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi