Menü
Sepetiniz

Arel Makam Bekleme Koltuğu

Ofis ve lobi bekleme alanları için rahat, sağlam ve konforlu bekleme koltuğu arayanlar için Arel makam bekleme koltuğu tavsiye edebiliriz. Derinin metal ile kombisi neticesinde modern ve sağlam bir ofis koltuk modeli tasarlanmıştır. İnsan omurgasına uygun şekilde kalıpta preslenen monoblok ahşap tahtadan oluşan gövde ile oldukça sağlam yapısı ve konforu ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Arel Ofis Makam Bekleme Koltuğu Özellikleri

Ofis bekleme koltuğu gövdesi monoblok ahşaptan oluşmaktadır, ahşabın üstü gri süngerler ile kaplanır. Monoblok insan gövdesine uyumlu yapıda olup süngerler ile ergonomik özellik arttırılmıştır. Ofis bekleme koltuğu birinci sınıf suni deri veya kumaş ile döşenir. Koltuğun kolları ve ayağı metal profilden hazırlanmış olup metaller parlak krom ile yüzey kaplaması yapılır. Metalin deri ile kombisi neticesinde modern bir görünüme sahip olduğu kadar sağlam yapısıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ofis Makam Bekleme Koltuğu İmalatı

Ofis makam bekleme koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretim yapılmaktadır. Bekleme koltuğu rengi, döşeme kumaşı özellikleri ve sayısı tamamen müşterinin talebine göre yapılmaktadır. Tamamen kişiye özel olarak üretilen ofis koltukları iadesi ve değişimi mümkün değildir. Ofis bekleme koltuğu imalat süresi ortalama 7 hafta sürmektedir. Sipariş sayısına, yedek parça stok durumuna ve imalatın yoğunluğuna göre üretim süresi değişmektedir. Ofis koltuk modelleri imalatında kullanılan malzemeler TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Ofis ve çalışma alanlarındaki koltuklarınız için ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları tek veya toplu olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuk sayısı ve yapılacak işleme göre ofis koltukları tamiri yapılır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimi firmamızın İstanbul imalat adresinden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına ve teslim adresine göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan ofis koltuğu paketleme işleminden sonra nakliye firmaları ile gönderilir. Ofis koltukları kullanıma hazır şekilde gönderildiği için montaj ve kurulum gerekmez. Taşıma edeli alıcı tarafından karşılanır. Toplu alımlarda ve projeli çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları imalatı yapılır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi