Menü
Sepetiniz

Amigo Kollu Bekleme Sandalyesi

Amigo Kollu Bekleme Sandalyesi

Amigo kollu bekleme sandalyesi cafeler, hastane odaları ve otel lobileri başta olmak üzere bekleme alanlarında en çok tercih edilen modellerden olmaktadır. Bekleme sandalyesi modern ve zarif tasarımıyla, parlak metal kol ve ayağıyla salonunuza şıklık ve zarafet katacağına inanıyoruz. Kollu olması sebebiyle de toplantı salonu dinleyici koltuğu olarak kullanılabilir. Ofis koltukları imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis sandalyesi istenilen renklerde ve özelliklerde üretilmektedir.

Ofis Bekleme Koltuğu Özellikleri

Ofis bekleme koltuğu gövdesi monoblok ahşaptan yapılıp, ahşabın yüzeyi oturumda rahatlık hissi vermesi için gri sünger ile takviye edilmiştir. Ayrıca monoblok tahta insan vücut yapısına uygun bir formada preslenerek kullanıcıya en uygun rahatlıkta olacak şekilde tasarlanır. Kollu bekleme sandalyesi ayağı ve kolu metal çubuktan tek parça oluşmaktadır. Metal yüzeyi hem koltuğa şıklık ve estetiklik katması hemde metalin paslanması ve deforme olmasına mani olmak için nikel krom ile kaplanmıştır.

Kollu Lobi Bekleme Koltuğu Ölçüleri

Kollu lobi bekleme koltuğu genişliği 55 santim, bekleme koltukları derinliği 60 santim ve ofis sandalye oturma yüksekliği ise 45 santimdir. Ofis bekleme koltuğu ölçülerinde döşeme malzemesinin esneme sinden dolayı bir kaç santim farklılık olabilir. Tüm ofis bekleme koltukları imalatı firmamıza ait olup üretimde kullanılan tüm mamuller TSE belgelidir. Firmamız ofis koltukları modellerini üretim hatlarına karşı 2 yıl garanti vermektedir. Lobi bekleme koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Kişiye özel üretilen bekleme koltukları modellerinde iade ve değişim mümkün değildir.

Ofis Bekleme Sandalyelerinin Üretim Süresi ve Teslimatı

Ofis bekleme sandalyeleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilmektedir. Üretim süresi ortalama 7 iş günüdür. Üretim süresi sipariş sayısı ve imalat yoğunluğuna göre değişmektedir. Ofis sandalyesi teslimi üretim adresimizden yapılmaktadır. Yeteri tutarda veya miktarda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılırken, İstanbul dışı teslimatlar alıcıya nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Projeli çalışmalarda özel tasarım ofis koltukları üretimi gerçekleştirilir. Toplu alımlar için iletişime geçiniz. Sayfamızda bulunan Ofis bekleme koltukları ve cafe koltukları modellerimiz için linkleri takip ediniz.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi