Menü
Sepetiniz

Alf Makam Misafir Koltuğu

Alf Makam Misafir Koltuğu
En Çok Satan

Alf makam misafir koltuğu, isminden de anlaşılacağı gibi makam odanızda ve bekleme alanlarında önemli misafirleriniz için tasarlanmış üst düzey bir bekleme koltuğudur. Ofis lobi koltuğu gerek tasarımı ve gerek konforuyla sizden tam not alacaktır. Alf misafir koltuğu gövde yapısı ile insan omurgasına uygun tasarlanıp oturumu oldukça rahattır, misafirlerinizi rahat ve konforlu bir koltukta misafir edeceksiniz. Misafir koltuğunda kullanılan metal aksesuarlar ile her ortama tam uyum sağlayacaktır.

Ofis Lobi Misafir Koltuğu Özellikleri

Ofis lobi misafir koltuğu gövde yapısı metalden oluşup metalin üzerine kalıp içinde yüksek basınç ve sıcaklıkla poliüretan süngerin vakumlasıyla hazırlanır. Üretim ve kalıplama aşamasında insan vücut yapısı ve oturma alışkanlıkları dikkate alınarak hazırlanır, böylece herkese uyum sağlayacak konfor ve rahatlıkta bir ürün oluşur. Ofis lobi koltuğu döşemesinde birinci sınıf beyaz renk suni deri tercih edilmiştir. Farklı renklerde deri veya kumaş imalatı yapılır. Koltuğun kolları metal profilden oluşup metalin yüzeyi nikel krom ile parlaklık verilir. Lobi koltuk ayağı yuvarlak profilden hazırlanmakta olup ayağın yüzeyi de aynı şekilde parlatılır.

Alf Ofis Lobi Misafir Koltuğu İmalatı

Alf ofis lobi misafir koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Bereket ofis olarak imalatçı firma olmamızdan sebep sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları siparişle beraber üretilip stoklu ürün bulundurmuyoruz. Ofis koltuk renkleri, özellikleri, sayısı ve daha bir çok detay ve aksesuarları tercih edilen ofis koltuğuna göre belirlenip kişiye veya mekana özel olarak üretilir. Özle üretim olan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünlerimiz imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Ofisinizde, çalışma veya bekleme alanlarında kullandığınız ofis koltukları için ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parçaları tek olarak veya toplu olarak satışı yapılmaktadır. Ayrıca koltuklarınız için ofis koltuk tamiri yapılır, fiyatlandırma koltuk sayısına ve yapılacak işleme göre değişmektedir.

Ofis Lobi Koltuğu Teslimatı

Ofis lobi koltuğu teslimatı firmamızın imalat adresinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul içi siparişlerde sipariş sayısına göre teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda hazırlanan ofis koltuğu montaj ve paketleme işleminden sonra taşıma firması aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi