Menü
Sepetiniz

Zula Ofis Toplantı Çalışma Koltuğu

Zula ofis toplantı çalışma koltuğu modern dizayna sahip Zula ofis toplantı koltuğu iş yerinizde fark yaratacak. Standart ortamlara uyum sağlayan renk ve modeli ile her yerde kolaylıkla kullanılabilir. Bu ofis koltuğundaki sırt kısmı, orta ve üst sırt bölgesine mükemmel miktarda destek ve konfor sağlar. Krom kaplama, metal kaide tabanını şık bir dokunuşla donatırken, köpük dolgusu ve kaliteli kumaş, daha ulaşılabilir bir görünüm için metal ve plastik çerçeveye sahiptir. Gün boyunca dolaşımı iyileştiren ve bacaklardan gelen basıncı azaltan destek sağlayıcı yapısı ile ofis çalışma koltuğu uzun saatler rahatlıkla çalışma fırsatı sunar. Ayarlanabilir yüksekliği, koltuğu her çalışan için uygun hale getirir. Ofis koltuk desenleri hareketli ve spor bir görünüm kazandırır.

Zula Ofis Toplantı Çalışma Koltuğu Özellikleri

  • Renk : Birinci sınıf suni deri kullanılıp koyu gri tercih edilmiştir.
  • Koltuk Yüksekliği Ayarı: Mekanizma altında mevcut olan amortisör ile sağlanmaktadır.
  • Tekerlekler: Sert zemine dahi kolay hareketi sağlayan tekerler kullanılmıştır.
  • Kolçak Tipi: Koltuğun gövdesine sabitlenmiş parlak krom kaplı metal tercih edilmiştir.
  • Koltuk yumuşaklığı: Orta sertlikte gri sünger kullanılmıştır.
  • Ayak tipi: 5 adet teker ile yere temas eden metal yıldız ayak tercih edilmiştir.

Ofis toplantı koltuğu gövdesi monoblok papel kontradan yapılmaktadır. Kontra hazırlanma aşamasında insan vücut yapısı örnek alınarak hazırlanıp, en rahat oturum sağlanmaktadır. Tahtanın yüzeyi sünger ile kaplanarak hem sırt ve başlık kısmında destek ile daha rahat oturum imkanı sağlanır. Ofis toplantı koltuğu kolları hem oturak kısmına hem de sırt kısmına sabitlendiği için koltuğun daha sağlam ve uzun ömürlü olmasına destek olur. Kollara ve ayağa yüzeyi nikel krom kaplı metaller tercih edilmektedir. Çalışma koltuğu yüzey döşemesinde birinci sınıf suni deri tercih edilmiş olup istenilen renklerde döşeme gerçekleştirilir. Fiyat farkı ürüne yansıtılarak hakiki deri ile döşeme yapılmaktadır. Ofis çalışma koltuğu mekanizması çift kollu tilt mekanizma tercih edilmiş olup bu mekanizma ile standart işlevler haricinde öne ve arkaya yaylanma ile beraber istenilen yataylıkta sabitleme imkanı sağlar.

Ofis Çalışma Koltuğu İmalatı ve Tamiri

Sayfamızda bulunan tüm ofis çalışma koltukları hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretilir. Ofis çalışma koltuğu renkleri, özellikleri ve sayısı müşterinin talebi doğrultusunda belirlenerek kişiye özel üretim sağlanır. Özel imalat yapılan ürünlerde iade ve değişim mümkün değildir. Ofis koltukları imalatında kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar TSE belgeli olup ürünler imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Ofis koltuğu üretimi için gereken süre 1 haftadır. Ancak sipariş sayısı, yedek parça stok durumu veya imalatın yoğunluğuna göre üretim süresi değişmektedir.

Ofis çalışma alanında bulunan koltuklarınız için ihtiyacınız olan ofis koltuk yedek parça satışı tek veya toplu şekilde yapılmaktadır. Ayrıca ofis koltukları ve kanepeleri için yapılacak işleme ve koltuk sayısına göre ofis koltuk tamiri yapılmaktadır.

Ofis Koltukları Teslimatı

Ofis koltukları teslimatları firmamızın imalat adresinden gerçekleştirilir. Ancak İstanbul içine sipariş sayısına göre teslimatları firmamız yapmaktadır. İstanbul dışı alımlarda teslimatlar nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Nakliye bedeli alıcı tarafından karşılanır. Ofis koltukları müşteriye kullanıma hazır şekilde teslim edilerek alıcının ilave bir montaj veya kurulum gibi işlem yapmasına gerek yoktur.Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi