Menü
Sepetiniz

Vava File Makam Koltuğu

Fileli olan modellere olan yönelim sonrasında kullanıcıların isteklerini karşılayan Vava fileli makam koltuğu seçeneklerinden yararlanabilecekleri görülebilmektedir. Büro ofis makam koltuğu modelleri arasında ilgi gören bu tasarım, herkesin ilgisini çekebilecek tipte de yer alabilmektedir. Kullanıcıların aradıkları kriterlere sahip olarak da gündemde kalabilecek olan modeller olarak görülebilecektir. Ofis makam koltuğu takımı doğrultusunda en elverişli şartlar gündeme gelebilecektir. Bu tasarımlar sayesinde her zaman etkili bir kullanım durumu ortaya çıkabilecek ve herkesin istediği koşulları da içerebilecektir.

Fileli koltuk tasarımları fiyat konusunda da cezbeden bir etki yaratmaktadır. Ofis makam koltuk fiyatları arasında makul bir bedel karşılığında da yer almaktadır. Fiyatı anlamında piyasanın altında yer alan bu model, her zaman ilgi çekebilecek bir yapıda kendini göstermektedir. Her kullanıcının rahatlıkla sipariş verecekleri bu model, aynı zamanda da ortopedik şartları içerisinde barındırmasından ötürü de ideal olarak adlandırılabilecektir. Kullanıcıların makul şartlara erişmeleri hususunda devreye girerek, standartlarını yüksek tutan bir model olarak da kendini gösterebilecek türde destek verecektir.

Vava File Makam Koltuğu Özellikleri

Vava file makam koltuğu gövdesi sert plastik malzemeden özel olarak hazırlanmıştır. Fileli makam koltuğu plastiği beyaz ham maddeden hazırlanmaktadır. Beyaz plastik standart siyah olanlara göre daha estetik bir görünüme sahiptir.

Fileli koltuk gövdesi standart ölçülerde bir insanın vücut yapısına uygun ebatlarda ve ergonomik bir yapıya uygun tasarlanmıştır. Bu özelliklere ilaveten uzun süreli oturumlarda bel ağrılarına engel olmak için bel desteği mevcuttur. Fileli koltuk uzun süreli çalışmalarda terletmeyen file kumaş ile döşenerek kullanıcının rahat bir ortamda çalışmasını sağlar.

Fileli Makam Koltuğu İmalat Süresi

Fileli makam koltuğu imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. İmalatçı firma olmamızdan dolayı sayfamızda bulunan tüm ofis koltukları modelleri stokta bulunmayıp siparişle beraber üretilir.

Fileli makam koltukları imalat süresi ortalama 5 iş günüdür. Üretim süresi sipariş sayısına, imalat kapasite durumuna ve yedek parça stok durumuna göre değişmektedir. Fileli koltuklar alıcının talebi doğrultusunda istenilen renklerde ve özelliklerde üretilir. Kişiye özel olarak üretilmektedir. Özel üretimlerde iade ve değişim mümkün değildir.

Fileli Ofis Koltukları Teslimi

Fileli ofis koltukları üretim süresi teslim tarihi olarak düşünülmemelidir. Fileli koltuklar teslim yeri firmamızın imalat adresidir. İstanbul içi siparişlerde yeterli sayıda veya tutarda siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde imalattan çıkan ofis koltukları temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye firmalarıyla gönderimler yapılır. Nakliye taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir.

Ödeme Seçenekleri Eklenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi