Menü
Sepetiniz

Bereket Ofis Koltukları

Cafe, restoran ve lokantalarda sık tercih edilen sedir koltuklar ile hem mekana ayrı bir görsellik katılır hem de müşterilerin rahat bir şekilde dinlenmelerini sağlar, bu kapsamda da ahşap sedir koltuk üretilmiştir. Görsellik kapitone döşeme işçiliğiyle en üst seviyelere çıkarılırken koltuğun alt çe..
Alf makam çalışma koltuğu, hem makam odasında toplantı koltuğu olarak hemde orta düzey yöneticilerin çalışma koltuğu olarak seçebileceği bir ofis koltuk modelidir. Modern tasarımı, sağlam yapısı ve deri ile metalin karışımı olan çalışma koltuğu her ofisin konseptine uyum sağlayacaktır. Alf toplantı ..
Alf makam misafir koltuğu, isminden de anlaşılacağı gibi makam odanızda ve bekleme alanlarında önemli misafirleriniz için tasarlanmış üst düzey bir bekleme koltuğudur. Ofis lobi koltuğu gerek tasarımı ve gerek konforuyla sizden tam not alacaktır. Alf misafir koltuğu gövde yapısı ile insan omurgasına..
Beyazın zarifliği, parlak krom metal kol ve ayakları ile birinci sınıf işçilikle beraber Alf yönetici koltuğu makam odanıza farklı bir tarz katacaktır. İnsan vücuduna uyumlu ergonomik yapısı, metal gövdesi ve uzun ömürlü poliüretan sünger yapısı ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanacağınız bir of..
Makam odanız için özel tasarlanmış rahat ve kolay kullanımı olup modern ve şık tasarımıyla çalışma alanınıza ayrı bir hava katacaktır. Alya makam koltuğu ile çalışmalarınızda yüksek verim alacak, yaptığınız işler size yük değil keyif verecektir. Bereket ofis olarak imalatçı olmamız sebebiyle makam k..
Alya misafir bekleme koltuğu ile bekleme alanlarını renklenecek, modern bir görünüm kazanacaktır. Ofis bekleme koltuğu gerek tasarımı gerek birinci sınıf malzeme kalitesi ve işçiliğiyle herkesin takdirini alan bir model. Oldukça sağlam ve ergonomik yapısıyla da rahat oturum ve uzun süre kullanım sağ..
Alya makam koltuğunun aynı özelliklerine sahip ancak boyu biraz daha kısa modelidir Alya ofis çalışma koltuğu. Makam odalarına ve çalışma alanlarında konforu ve rahatlığı Alya çalışma koltuğu ile elde edebilirsiniz. Ofisinizde hem kendinize hem çalışanlarınıza konforu çok görmeyin. Ofis çalışma kolt..
Amigo bekleme sandalyesi ofislerde kullanıldığı gibi hastane odasında, cafelerde, güzellik merkezleri ve kuaför bekleme salonları gibi bekleme alanlarında da tercih edilmektedir. Bekleme sandalyesi minyon yapısı, modern tasarımı ve metal kumaş uyumu ofisinize ayrı bir hava katacaktır. Mini ve şık bi..
Amigo kollu bekleme sandalyesi cafeler, hastane odaları ve otel lobileri başta olmak üzere bekleme alanlarında en çok tercih edilen modellerden olmaktadır. Bekleme sandalyesi modern ve zarif tasarımıyla, parlak metal kol ve ayağıyla salonunuza şıklık ve zarafet katacağına inanıyoruz. Kollu olması se..
Amigo üçlü bekleme koltuğu bekleme alanları için tasarlanmış, konforlu oluşu, modern görünümüyle sizinde ofisinizde yerini almalıdır. Üçlü bekleme koltuğu ofis giriş bekleme bölümlerinde, hastane lobilerinde, okul bekleme alanlarında ve benzeri daha birçok bekleme alanlarında oldukça sık tercih edil..
Anıl makam misafir koltuğu, bekleme alanlarında, ofis çalışma alanlarında ve makam odanızda misafirlerinizi daha iyi ve rahat koltuklarda ağırlamanız için tasarlanmıştır. Misafir bekleme koltuğu modern görünümlü tasarımı, rahat ve ergonomik oturumu ve sağlamlığıyla bekleme salonlarında uzun yıllar k..
Anıl Yönetici Çalışma Koltuğu, hem makam odanıza çalışma koltuğu hemde vip ofis toplantı salonlarına toplantı koltuk modeli olarak tercih edebilirsiniz. Makam çalışma koltuğu cilalı ahşap ayak ve kolları ile rahat ve ergonomik yapısı ve birinci sınıf kaliteli işçiliği ile tercihinizde pişman olmayac..
Anıl yönetici koltuğu makam takımınıza aradığınız cilalı makam koltuğu olabilir. Modern tasarımı, birinci sınıf işçilik ve her mekana uyum sağlayan tasarımı ile sizde memnun kalacaksınız. İhtişamlı görünüşü ile makam takımınızdaki eksik tamamlanacaktır. Makam koltuğunun rahat oturumu ve ergonomik ya..
Hem cafe ve restoran salonları için hem de ofis bekleme salonlarında mini ölçülerde modern bekleme sandalyesi arayanlar için ideal bir üründür Apex ahşap bekleme sandalyesi. Metal gövde üzerine preslenmiş poliüretan sünger, cilalı ahşap konik ayaklarla sağlamlaştırılan metal ayaklar ile birinci sını..
Ofis, hastane, kuaför ve klinik gibi lobi bekleme alanlarında kullanmak için mini ölçülerde ve modern tasarımıyla bekleme sandalyesi arıyorsanız Apex misafir bekleme koltuğu sizin aradığı model olabilir. Poliüretan süngerden gövde olup ayakları krom ile kaplanmış yuvarlak metal profilden oluşmaktadı..
Ofis çalışma ve toplantı salonlarında modern tasarıma sahip, sağlam yapıda ve rahat oturma sahip koltuk arayanlar için Apex ofis toplantı sandalyesi taleplerine karşılık verecektir. Poliüretan süngere sahip gövdesi, birinci sınıf işçilikle hazırlanmış döşeme derisi, tilt mekanizması ve akışkan özell..
Ofis ve lobi bekleme alanları için rahat, sağlam ve konforlu bekleme koltuğu arayanlar için Arel makam bekleme koltuğu tavsiye edebiliriz. Derinin metal ile kombisi neticesinde modern ve sağlam bir ofis koltuk modeli tasarlanmıştır. İnsan omurgasına uygun şekilde kalıpta preslenen monoblok ahşap tah..
Makam ve şef çalışma odaları için şık, modern ve ergonomik bir ofis makam koltuğu arıyorsanız Arel müdür makam koltuğu talebinize cevap verecektir. İnsan omurgasına uyum sağlayan gövdesi, deri ve metal birleşimiyle her konsepte uygun modern tasarımı ve birinci sınıf malzeme ve işçiliğiyle memnun kal..
Arel Personel Çalışma Koltuğu, beyaz ve sade tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Arel Personel Çalışma Koltuğu, aynı zamanda da son derecede işlevsel olmasıyla ön planda kendini göstermektedir. Çalışma ortamının görsel açıdan da desteklenmesi konusunda son derecede etkili bir pozisyonda bulunmaktad..
Arma ikili ofis kanepeleri, ofislerinde misafirlerini ağırlamak ya da gerektiğinde rahat bir kullanım elde etmek isteyenler için bu modeller etkisini gösterebilmektedir. Ofis koltuğu konusunda ince eleyip sık dokuyan kişiler için bu model her zaman yeterli olarak ifade edilebilecektir. Herkesin terc..
Arma ofis tekli kanepe, ofisler için en uygun dekora sahip olup oldukça yaygın bir biçimde talep edilmektedir. Uzun süreler boyunca oturulmasına rağmen herhangi bir rahatsızlık ya da terleme durumunu meydana getirmemesiyle de öne çıkabilmektedir. Ofis koltuğu ucuz adı altında genel olarak destek ver..
Asel bekleme koltuğu genellikle cafe ve restoranlarda tercih edildiği gibi ofis, hastane, kuaför, klinik gibi bir çok bekleme alanlarında bekleme koltuğu olarak tercih edilebilir. Mini ölçüleri, zarif görünümü ve konforuyla her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cafe koltuk modelidir. Gövdesi ..
Cafe, restoran, ofis ve hastane gibi lobi bekleme alanlarına modern görünümlü, rahat eve ergonomik bir bekleme koltuğu arıyorsanız asel ofis bekleme koltuğu size tavsiye ederiz. Derinin şıklığı, metal ile birleşince her mekana ve konsepte uyum sağlayacak bir cafe koltuk modeli oluşturmuştur. Bekleme..
İster evde olsun ister ofiste veya başka bir çalışma alanında olsun şık ve zarif durduğu kadar spor bir makam koltuğu arıyorsanız Asel ofis çalışma koltuğu talebinizi karşılar. Masif ahşaptan yapılan iskelet ile hazırlama safhasında ergonomik ve rahatlık için gereken kavisler ve ölçüler yapılırken i..
Ayder İkili Ofis Kanepeleri, ofis ortamlarının daha dekoratif ve göze hoş gelen bir boyuta taşınması konusunda mobilya seçimleri son derecede önemlidir. Ofis kanepe modelleri kapsamında gri rengiyle öne çıkan bu sade tasarım örneği de en fazla tercih edilenler arasında sayılabilmektedir. Aynı zamand..
Ayder Ofis Kanepe Takımı, ofislerin mobilya gereksinimini karşılayacak olan Ofis Kanepe Takımı, iki adet tekli ve bir adet ikili olmak üzere meydana getirilen bir tasarım olarak görülmektedir. Dizaynında sade ve klasik esintileri görebilmek mümkün olsa da son derecede göz alıcı olduğu da ifade edile..
Ayder Ofis Tekli Kanepe, ofislerin bambaşka bir görünüme sahip olması konusunda Ofis Tekli Kanepe mükemmel bir seçenek olacaktır. Son derecede göze hoş gelen klasik bir tasarım olarak öne çıkan bir model olsa da kullanıcıların her birine hitap edebilecek düzeydedir. Dekorasyona dayalı olarak ya..
Ofis, cafe, hastane ve otel gibi lobi bekleme alanlarında modern görünümlü, şık ve küçük ölçülere sahip bekleme koltuğu arayanlar için Balon bekleme koltuğu ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Poliüretan süngerli metal gövdesi ile oldukça sağlam bir yapısı olan ofis lobi bekleme koltuğu aynı zamanda da e..
Cafe, restoran, hastane, klinik ve kuaför gibi bekleme alanları için şık ve modern, ergonomik ve ucuz bir koltuk arıyorsanız Balon cafe koltuğu ihtiyacınız karşılayacaktır. Mini ölçüleri ile kısıtlı bekleme salonunuzda daha fazla kişiye hizmet vereceksiniz. Poliüretan sünger yapısı ile uzun yıllar r..
Balon cafe sedir koltuk cafe, bar, restoran ve lokanta gibi yemek alanlarında ve özel loca bölümü oluşturulan yerlerde oldukça sık tercih edilir. Modern bir görünüme sahip olan cafe sedir koltuk aynı zamanda da rahat oturumu ile de memnun kalacaksınız. Bar loca koltuk olarak yüksek sırtlı ve aynı za..
Ofis çalışma alanlarında ve toplantı salonu gibi bölümlerde küçük ölçülerde, modern ve kullanışlı şık koltuk arıyorsanız Balon toplantı koltuğu talebinizi karşılar. Metal iskeletten oluşan poliüretan sünger gövdesi, birinci sınıf döşemesi ve tekerlekli metal ayağıyla ergonomik ve rahat kullanımın te..
Bambu Ofis Çalışma Koltuğu, renk uyumu ve ahşaba benzer yapısıyla bir hayli dikkat çeken bu model, estetik anlayışınızı destekleyebilecek biçimde imal edilmiştir. Siyah ve kahverengi tonlarını içeren bu model sayesinde çalışma alanlarının daha estetik bir görünüme erişmesi kaçınılmaz olacaktır. Aynı..
Bambu ofis makam koltuğu, dekorasyonu ve rahatlığını düşünen kişilerin makam odalarında yer alması adına bu modele yönelmeleri etkili olacaktır. Makam koltuğu konusunda her zaman titiz davranan kişilerin bambu modelini tercih etmeleri halinde etkisini uzun süreli olarak hissedebilmesi söz konusu ola..
Bambu Ofis Misafir Koltukları, ofise gelecek olan misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması konusunda bu model ön planda yer alabilecektir. Bambu Ofis Misafir Koltukları tamamen deri kaplama olup, hoş bir görüntü sergilemesi bakımından da ideal bir yapıda yer almaktadır. Bu aşamada da kullanıcıların s..
Boss Makam Bekleme Koltuğu, makam odalarının olmazsa olmazlarından olan ofis koltuk modelleri konusunda da gerekli şartları karşılayabilecek tasarımlara yer verebilmekteyiz. Bu aşamada da her bir kullanıcımızın uzun vadede sonuçlar alabilecekleri bekleme koltuklarını etkili bir biçimde tasarlamaktay..
Boss Ofis Çalışma Koltuğu, çalışma alanlarını daha uygun şartlarda dizayn etmek isteyenler için Boss Ofis Çalışma Koltuğu önemli bir seçenek olarak ifade edilecektir. Suni deriden meydana gelen döşemesiyle beraber son derecede konforlu bir çalışma sağlayabilecektir. Kişilerin rahat edecekleri ve uzu..
Boss ofis makam koltuğu ve yönetici koltukları, ihtişamlı duruşları ve maksimum konfor sağlayan yapıları ile gösterişlidir. Son derece dayanıklı olan ticari kalite koltuklar, gündelik kullanımdan daha sert kullanıma dayanacak şekilde üretilmiştir. Profesyonel ofis kullanımı gereksinimlerini karşılay..
Cafe Bar Koltuğu, müşterilerin en iyi şekilde ağırlanması konusunda Cafe Bar Koltuğu modelleri öne çıkan tasarımlar arasında yer almaktadır. Kırmızının gösterişli haliyle de her bir dekorasyonu daha da canlı hale getirecek olan bir tasarım harikası olarak göze çarpmaktadır. Aynı zamanda da bulunduğu..
Cafe Bar Sandalyesi, kullanıcıların konforu için tasarlanmış olan Bar Sandalyesi, işlevini başarıyla yerine getiren modeller arasında sayılabilmektedir. Metal ile derinin mükemmel uyumu sonrasında ortaya çıkan cafe koltuğu, herkesin estetik yargılarını destekleyen bir konumda yer almaktadır. Cafe sa..
Çağdaş ofis çalışma koltuğu, modern ve ergonomik tasarımı, metal ve derinin uyumu ile birleşince isminden de anlaşılacağı gibi çağdaş bir ofis çalışma koltuğu ortaya çıkmış oluyor. Ofis çalışma koltuğu ile çalışanlarınız rahat bir ofiste çalışmanın şevkiyle daha verimli çalışacaklardır. Ofis koltuk ..
Çağdaş ofis misafir koltukları, modern tasarımı, oturum rahatlığı ve kalitesiyle ofis bekleme alanlarında ve lobi salonlarında konseptinizi tamamlayacaktır. Misafir bekleme koltuğu yuvarlak hatları, minyon yapısı ve birinci sınıf işçiliğiyle aradığınız kotluk modeli olabilir. Çağdaş misafir koltuğu ..
Şık ve modern bir görüntüyü ortaya koyan bu Çağdaş ofis yönetici koltukları tasarımı, aynı zamanda da rahatlığıyla gündemde kalmaktadır. Makam koltuğu modelleri arasında seçkin bir yerde bulunarak, kullanıcılarını her zaman memnun edebilecek kapasiteye sahiptir. Kullanıcıların arzu ettikleri çalışma..
Çizgi File Misafir Koltukları, bekleme esnasında misafirleri rahat ettirebilmek adına öne çıkan bu koltuk tasarımları, konforun ödün verilmediği modeller olarak ön planda yer almaktadır. Aynı zamanda da görsel açıdan da her bir kullanıcının beğenisini toplayacak biçimde dizayn edilmesiyle de günd..
Çizgi Fileli Çalışma Toplantı Koltuğu, çalışma ortamlarına adapte olabilecek ve performanslarını etkileyebilecek olan çalışma koltuğu modelleri, her zaman kişilerin zevklerine de hitap edebilecektir. Siyahın son derecede etkili bir yansıması olarak öne çıkan bu tasarım, aynı zamanda da zarafetin ..
Çizgi Fileli Makam Koltuğu, makam odalarının görselliğine önem veren kişilerin bu koltuk tasarımı sayesinde amaçlarına ulaşabilmeleri muhtemel olacaktır. Çizgi Fileli Makam Koltuğunun görüntüsüyle gerekli şartları içerebilmesinden ötürü de kişilerin zevklerini destekleyen bir tasarım olduğu da il..
Çizgili Cafe Sedir Koltuk, konforundan ödün vermeyen ve rahat bir oturma sürecine girmek isteyen herkesin ideal seçimi olarak görebileceği Çizgili Cafe Sedir Koltuk modeli, genel olarak kullanıcıların aradıkları kriterleri içermektedir. Deri kahverengi döşemelerinin yanı sıra içermiş olduğu çiz..
Cover ikili ofis kanepesi metal ayakları ve modern tasarımıyla ofis ve lobi bekleme alanlarına özel olarak tasarlanmıştır. Ofis, hastane, otel, kuaför bekleme alanları gibi bekleme salonlarına uyum sağlamakta sorun yaşamazsınız. Ziyaretçilerinizi konforlu bir şekilde ağırlayın. İkili ofis kanepesi ö..
Cover tekli ofis kanepeleri modern görünümlü tasarımı, parlak metal ayakları ve estetik şık deri döşemesiyle ofis, hastane, otel ve kuaför gibi bekleme alanlarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tekli ofis kanepesi iskelet yapısı standart ölçülerde bir kişinin rahat oturum sağlayacağı şekilde ergo..
Done Çalışma Koltuğu, rahatına düşkün olan ve çalışma ortamlarında da bu yönde hareket etmek isteyenler için çalışma koltuğu modelleri arasında bu seçenek fazlasıyla dikkat çekmektedir. Suni deriden ve gri renkten meydana getirilen döşemeleriyle de son derecede iddialı bir model olarak ifade edilebi..
Ofis koltukları konusunda seçim yapacak olsalar dahi aradıklarını bulamayan kişiler için done ofis makam koltuğu en elverişli seçenekleri sunabilecektir. Yönetici koltukları arasında istedikleri rahatı bulmak adına bu makam koltuğu, istenilen şartları sağlayabilecektir. Özellikleri bakımından etkisi..
Done ofis misafir koltuğu, modern çağın ofis tasarımı olup ofis bekleme alanları için özel tasarlanmıştır. Ofis misafir koltuğu metal gövdeli poliüretan süngeri ile hem kaliteyi hem konforu bir arada bulacaksınız. Ofis bekleme salonlarınıza modern görünümlü ihtişamlı ve ergonomik bir koltuk arıyorsa..
Dora ithal fileli koltuk, firmamız tarafından ithalatı yapılıp istenilen renkten ve özellikten üretimi gerçekleştirilmektedir. İthal fileli ofis koltuğu kolları yukarı doğru hareketli olup kol üstü poliüretan yumuşak süngerden oluşmaktadır. Kol üstü ayrıca sağa, sola ve ileri geri hareket edilmekted..
Duma Fileli Misafir Sandalyesi, ofis ya da makam odalarında misafirlerini en iyi şekilde ağırlama amacı güdenlerin sandalye seçimlerinde öne çıkan bir model olan Duma Fileli Misafir Sandalyesi, her zaman beklenen şartları karşılayabilecektir. İmalatının kusursuz biçimde gerçekleştirilmesi sayesinde ..
Duma Fileli Toplantı Koltuğu, toplantı ortamlarının en büyük detayı olarak öne çıkan koltuk modellerinin seçimi son derecede önemlidir. Bu noktada Duma Fileli Toplantı Koltuğu da her bir seminer ya da toplantılara uygun bir şekilde imal edilmiştir. Buram buram kalite kokan bu tasarım harikası, görse..
Efes konferans sandalyesi seminer ve konferans salonlarında sandalye modeli olarak tasarlanmıştır. Standart konferans koltukları gibi yere sabitlenmeyip istenilen yere taşınabilmektedir. Seminer zamanı seminer koltuğu olarak kullanıldığı gibi diğer zamanlarda bekleme koltuğu olarak ta kullanabilirsi..
Elips Cafe Bekleme Sandalyesi, cafe ortamlarında önemli bir konumda olan sandalye seçenekleri, herkesin en uygun şartlarda ağırlanması adına ciddiye alınması gereken bir kriterdir. Bu konuda Elips Cafe Sandalyesi modeli de kullanıcıların arzu ettikleri konfora erişmeleri konusunda da her zaman cazip..
Elips Cafe Çalışma Koltuğu, rahat ve lüks bir koltuk tasarımına sahip olmak isteyenlere Elips Cafe Çalışma Koltuğu her zaman ideal bir seçenek olacaktır. Rengi ve döşemesiyle herkesin beklentilerini karşılayacak olan bu çalışma koltuğu modeli, aynı zamanda da şık tasarımıyla fazlasıyla ideal konumda..
Esvet Ofis Çalışma Koltuğu, siyahın ihtişamlı halinin metalle birleşmesi sonrasında ortaya çıkan Esvet Ofis Çalışma Koltuğu modelleri, aynı zamanda da son derecede konforlu olmasıyla da öne çıkmaktadır. Çalışma koltukları arasında fazlasıyla dikkat çeken bu modelin, estetik yanlarıyla da kullanıcıla..
Makam koltuğunu yenilemek amacıyla harekete geçenler için en eşsiz tasarımlardan bir tanesi olarak Esvet Ofis Makam Koltuğu kendini gösterebilmektedir. Bu makam koltuğu her yönüyle takdir toplayan ve beklentileri karşılayan cinste bir tasarım olarak dikkat çekmektedir. Yönetici koltukları konusunda ..
Esvet Ofis Misafir Koltuğu, ofiste ağırlanacak olan misafirleri rahat ettirmek adına koltuk seçimleri son derecede önemlidir. Konforu destekleyen Esvet Ofis Misafir Koltuğu, bu konuda ne kadar ideal bir seçenek olduğunu gösterebilmektedir. Genel olarak kullanıcıların aradıkları şartları içerebilecek..
Fıçı Ahşap Bekleme Koltuğu, gri ile bordo renginin birleşimini mükemmel bir uyum içerisinde gösteren Fıçı Ahşap Bekleme Koltuğu tasarımı, son derecede estetik ve dekoratif olarak anılabilecektir. Bu tasarımın göze hoş gelen yanlarıyla kullanıcılarını memnun edebileceği de görülen bir durumdur. Kişil..
Fıçı Cafe Sandalyesi, cafe içerisinde hem dekorasyon hem de misafirleri ağırlama konusunda dikkat çeken detaylar arasında cafe sandalye modelleri son derecede önemli bir faktör olarak değerlendirilmektedir. Fıçı Cafe Sandalyesi de hem bu tip ortamlara rahatlıkla ayak uydurabilecek bir dizayna sahip ..
Fıçı Toplantı Sandalyesi, toplantı salonlarında klişelerden uzak tasarımlara yönelenler için toplantı sandalyesi modelleri arasında bu model yer almaktadır. Hem rengiyle hem de dizaynıyla fazlasıyla ilgi çekecek olan bu tasarım sayesinde toplantıların daha da zevkli bir hale gelmesi durumu ortaya çı..
Finny ithal fileli koltuk kollarının yukarı doğru hareketi sayesinde masada çalışma esnasında kolları yukarı doğru kaldırarak rahat çalışma imkanı elde edersiniz. Finny ithal fileli koltuk bel desteği ile rahat oturum imkanı elde edersiniz. İthal fileli koltuk firmamız tarafından getirilip üretimi b..
Halka Ofis Misafir Koltuğu, çalışma ortamlarına gelen misafirleri ağırlama konusunda dikkat çeken mobilyalar arasında Halka Ofis Misafir Koltuğu öne çıkmaktadır. Bu tasarım hem kullanıcıların istedikleri görselliğe sahip olmasıyla bilinmekte hem de aradıkları konfor kriterini de fazlasıyla karşılaya..
Halka Toplantı Çalışma Koltuğu, çiçekli desenleri ve sade yapısıyla görsel açıdan toplantıları şenlendirecek olan çalışma koltuğu dizaynı, herkesin ilgisini çekebilecek modellerin başında yer almaktadır. Halka Toplantı Koltuğu görsel olarak herkesin istedikleri kriterleri başarıyla taşıyan bir tasar..
Han Fileli Makam Koltuğu, ofislerin ya da konferans salonlarının olmazsa olmazları arasında sayılan koltuk tasarımlarının seçiminde son derecede dikkatli olunmaktadır. Bu noktada Han Fileli Makam Koltuğu modelleri de ön planda yer alarak, kişilerin göz zevkine hitap etmesiyle de bilinmektedir. Öte y..
Han Fileli Ofis Koltuğu, toplantı salonlarında var olan koltuk seçimleri arasında Han Fileli Toplantı Koltuğu, son derecede ilgi çekecek özellikleri içerisinde barındırabilmektedir. Kişilerin vücuduyla tam olarak uyumlu sayılabilecek olan bu model, aynı zamanda da ayarlanabilir olmasıyla da dikkatle..
Hanedan Ofis Çalışma Koltuğu, rahatına düşkün ve klasik çalışma koltuğu modellerine yönelecek olan herkesin ilk seçimleri Hanedan Ofis Çalışma Koltuğu tasarımları ön planda yer alabilecektir. Bu tasarımın siyah suni deriden meydana getirilmesi ve kendi etrafında tam tur dönebilmesi gibi özellikleri ..
Harput Ofis Çalışma Koltuğu, kahverenginin tutkusunun koltukla birleşmiş hali olarak gündeme gelen Harput Ofis Çalışma Koltuğu, en uygun şartlarda imal edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Görsel açıdan son derecede etkili bir model olan bu tasarım harikası, herkesin çalışma şevkini kazanması ..
Bizon renkli Harput ofis yönetici koltukları çalışma alanınıza şık bir hava katmak ile birlikte çalışma ortamınıza karakter ve zarafet getirecek. Geliştirilmiş koltuk ayarları sayesinde yönetici koltuklarını, istediğiniz yükseklik ve pozisyon ayarında kullanabilirsiniz. Bu sayede her boy ve tipte ku..
Harput Yönetici Misafir Koltukları, makam odalarının olmazsa olmazları arasında yer alan ofis koltuk modelleri arasında bu tasarım ciddi bir yer tutmaktadır. Harput Yönetici Misafir Koltukları, gerçekten rahatına düşkün ve konfor arayan kullanıcılara destek verebilen bir model olarak ifade edilmekte..
Hastane Refakatçi Koltuğu, turkuaz rengiyle ideal bir konumda bulunan Hastane Refakatçi Koltuğu, hastane odalarında olmazsa olmaz seçenekler arasında başı çekmektedir. Uzun saatler boyunca kullanılacak olan bu koltukların son derecede rahat olduğu ve tam anlamıyla kişilere uygun olarak tasarlandığı ..
Gösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 279 (3 Sayfa)